Slik når du oss enkelt

KONTOR (+47) 61 10 02 02 - Mail: post@mjosaforsikring.no

SKADE (+47) 67 20 60 05 - Mail: skade@watercircles.no

SALG & SERVICE (+47) 61 10 02 02 - Mail: post@mjosaforsikring.no

HELSETELEFON (+47) 22 13 91 37 - Les mer


Gjøvik

Frank Andås - Daglig leder - Mobil: (+47) 94071773 - Mail: frank.andaas@watercircles.no
Rune Brambo - Forsikringsrådgiver - Mobil: (+47) 91921828 - Mail: rune.brambo@watercircles.no
Sondre Ellingsen - Forsikringsrådgiver - Mobil: (+47) 93273140 - Mail: sondre.ellingsen@watercircles.no
Binh Van Tran - Forsikringsrådgiver - Mobil: (+47) 90287519 - Mail: binh.tran@watercircles.no

Lillestrøm 

Furkh Ali Ahmed - Områdeansvarlig Lillestrøm/Oslo - Mobil: (+47) 40846962 Mail: furkh.ahmed@watercircles.no


Dokka

Ida Randen Stenbråten - Områdeansvarlig Land/Valdres - Mobil: (+47) 90898379 Mail: ida.stenbraaten@watercircles.no
Trude Bratlien Nilsen - Forsikringsrådgiver - Mobil: (+47) 99490621 - Mail: trude.nilsen@watercircles.no


Gudbrandsdalen

Trygve Groven Vaal - Områdeansvarlig Gudbrandsdalen - Mobil: (+47) 90125439 - Mail: trygve.groven@watercircles.no


Økonomi

Anna Maria Przygoda - Økonomimedarbeider - Mobil: (+47) 46228650 - Mail: post@mjosaforsikring.no


Jeg ønsker å bli kontaktet

Fyll ut kontaktskjema og vi tar snarlig kontakt med deg. 

Ved å trykke på Send godtar du at vi benytter opplysningene til å besvare henvendelsen din. Vi vil aldri dele disse opplysningene med tredjepart eller bruke de til markedsføring.

Mjøsa Forsikring

Storgata 10, 2815 Gjøvik

(+47) 611 00 202